Sıkça Sorulan Sorular

Şirketiniz nerede bulunuyor?

Ofisimiz, Antalya’da bulunuyor ancak işimizin doğası gereği mekan fark etmeksizin tüm müşterilerimize hizmet verebilmekteyiz.

Çalışma saatleriniz nedir?

Ofisimiz hafta içi saat 09:00 – 18:00 arasında hizmetinizde. Ancak web sitemiz ya da web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çeviri ücretlerinizi öğrenebilir miyim?

Çeviri ücretleri, üzerinde çalışılacak metnin içeriğine, çeviri yapılacak dil çiftine göre değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatlarımız hakkında kesin bilgi almak için info@pergetercume.com adresimize mail atabilir ya da buradan dosyanızı bize ileterek hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Çeviri süreci nasıl işliyor?

Bize gerek mail üzerinden gerek web sitemiz üzerinden iletilen çeviri dosyaları müşterimizle ücret ve süre temel detayında anlaşılmasıyla birlikte alanında uzman çevirmenlerimiz proje üzerinde çalışmaya başlıyor. Çevirmenlerimizin projeyi tamamlamasıyla birlikte dosyanız proofreading uzmanlarımıza yönlendiriliyor. Bu aşamadan sonra son kalite onayının alınması için son okuma işleminden geçiyor. Daha sonra dosyalarınız istenilen formatta müşterilerimize teslim ediliyor.

Çeviri dosyamı size nasıl ulaştırırım?

Çeviri dosyalarınızı mail ortamında ya da web sitemiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

Çeviri dosyam ne kadar sürede teslim edilir?

Çeviri süresi, çevrilecek metnin detayına ve gerektirdiği uzmanlığa bağlı olarak belirlenmektedir. Müşterimizden özel bir teslim tarihi belirtilmedikçe çeviri teslim süresini yapacağımız metin incelemesi sonrasında belirleyerek daha sağlıklı bir süreç yönetiyoruz.

Bilgilerim gizli kalacak mı?

Tüm çeviri ve danışmanlık süreçlerimizde gizlilik en önemli hedeflerimizden biridir. Talep doğrultusunda bizim hazırlayacağımız ya da müşterimizin ileteceği gizlilik sözleşmelerinin imzalanmasıyla birlikte çalışmalarımızı yürütüyoruz. Çalıştığımız tüm çevirmenlerimiz ve danışmanlarımız ile ayrı bir gizlilik sözleşmesi imzalayarak bilgi gizliliğini koruyoruz.

Çevirmenlerinizi nasıl seçiyorsunuz?

Perge Tercüme olarak belirlediğimiz süreçlerimizi başarıyla geçen çevirmenler ile çalışıyoruz. Bu süreçlerimizde çevirmenin alan uzmanlığına, dilbilgisi becerilerine ve geçmiş deneyimlerini de dikkate alarak çeviri metinlerinizi kalitesini en üst düzeyde tutuyoruz.

Freelance çevirmen olarak çalışmak istiyorum, nasıl iletişime geçebilirim?

Buradan ulaşabileceğiniz formu doldurarak hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.