TEKLİF AL ÇEVİRİ UZMANLARI ARANIYOR Perge Tercüme'ye hoş geldiniz! Profesyonel Çeviri Hizmetlerinin Yeni Adresi Medikal Alanda İş Ortağınız!
Medikal süreçleri uzmanlığımız ile birleştiriyoruz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak hizmetlerimizle farklı bir medikal çeviri ve danışmanlık deneyimi yaşatıyoruz!
çeviri MAKALE GÖNDER Makaleniz bizimle güvende! Makalenizi yükleyin, uzmanlarımız sizin için ön inceleme yapsın.

Hakkımızda

Uzmanlık

Hizmet verdiğimiz sektörel alanlarda titiz ve temiz bir çalışma ile sizi bir adım öteye taşımayı hedefliyoruz.

Kalite

Uzmanlığımızdan aldığımız güç ile kaliteyi yukarı taşıyoruz. Her bir çalışmayı titizlikle ele alıyoruz ve müşterilerimize teslim anına kadar kalite kontrol süreçlerimizden geçirerek standardımızı koruyoruz.

Profesyonel Hizmet

Tüm süreçlerimizi profesyonellik anlayışıyla ele alıyoruz. Böylece müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğru zamanda yanıt veriyoruz.

Ücretsiz Çeviri Teklifi için Hemen İletişime Geçin

Hizmetlerimiz

Yazılı Çeviri

Yazılı çeviri, alanında uzman profesyoneller tarafından Perge Tercüme bünyesinde özenle sunduğumuz ve %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle odaklandığımız bir hizmet alanıdır. Bu yolda müşterilerimize uzmanlık odaklı yazılı çeviri hizmetleri sunuyoruz.

Editörlük Hizmetleri

Yalnızca hedef dile değil, her iki dil bilgisine ve uzmanlığına sahip profesyoneller ile çalışarak her zaman kaliteli bir editörlük hizmeti sunuyoruz.

Medikal Çeviri ve Danışmanlık

Medikal kaynakların farklı hedef dillere aktarılması, yayın danışmanlığı, medikal makale yazımı, redaksiyon gibi konuları kapsayan medikal danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Akademik Makale Yazımı

Yaratıcı metin yazarlarımız ile birlikte ihtiyacınız olan içerik ve anlamı karşılayacak makaleler hazırlıyoruz.

Masaüstü Yayıncılık

Perge Tercüme olarak uygun metnin seçilmesi ve broşür, dergi, kitap, gazete gibi çeviri metinlerinin yer alacağı alana uygulamasının yapılmasına kadar tüm bu süreci titiz bir çalışma ile sunuyoruz.

0

tamamlanan proje

0

çevrilen kelime

0

onaylanmış çevirmen

SSS / Sıkça Sorulan Sorular

Ofisimiz, Antalya’da bulunuyor ancak işimizin doğası gereği mekan fark etmeksizin tüm müşterilerimize hizmet verebilmekteyiz.

Ofisimiz hafta içi saat 09:00 – 18:00 arasında hizmetinizde. Ancak web sitemiz ya da web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çeviri ücretleri, üzerinde çalışılacak metnin içeriğine, çeviri yapılacak dil çiftine göre değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatlarımız hakkında kesin bilgi almak için info@pergetercume.com adresimize mail atabilir ya da buradan dosyanızı bize ileterek hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bize gerek mail üzerinden gerek web sitemiz üzerinden iletilen çeviri dosyaları müşterimizle ücret ve süre temel detayında anlaşılmasıyla birlikte alanında uzman çevirmenlerimiz proje üzerinde çalışmaya başlıyor. Çevirmenlerimizin projeyi tamamlamasıyla birlikte dosyanız proofreading uzmanlarımıza yönlendiriliyor. Bu aşamadan sonra son kalite onayının alınması için son okuma işleminden geçiyor. Daha sonra dosyalarınız istenilen formatta müşterilerimize teslim ediliyor.

Çeviri dosyalarınızı mail ortamında ya da web sitemiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

Çeviri süresi, çevrilecek metnin detayına ve gerektirdiği uzmanlığa bağlı olarak belirlenmektedir. Müşterimizden özel bir teslim tarihi belirtilmedikçe çeviri teslim süresini yapacağımız metin incelemesi sonrasında belirleyerek daha sağlıklı bir süreç yönetiyoruz.

Tüm çeviri ve danışmanlık süreçlerimizde gizlilik en önemli hedeflerimizden biridir. Talep doğrultusunda bizim hazırlayacağımız ya da müşterimizin ileteceği gizlilik sözleşmelerinin imzalanmasıyla birlikte çalışmalarımızı yürütüyoruz. Çalıştığımız tüm çevirmenlerimiz ve danışmanlarımız ile ayrı bir gizlilik sözleşmesi imzalayarak bilgi gizliliğini koruyoruz.

Perge Tercüme olarak belirlediğimiz süreçlerimizi başarıyla geçen çevirmenler ile çalışıyoruz. Bu süreçlerimizde çevirmenin alan uzmanlığına, dilbilgisi becerilerine ve geçmiş deneyimlerini de dikkate alarak çeviri metinlerinizi kalitesini en üst düzeyde tutuyoruz.

Buradan ulaşabileceğiniz formu doldurarak hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Müşteri Yorumları